Antyczny temat w nowoczesnym wydaniu

Podczas wielkiej Antycznej Imprezy w eleganckim stylu nasza agencja eventowa przeniosła zgromadzonych Gości tysiące lat wstecz, na rynek Starożytnej Grecji. Uczestnicy wydarzenia spędzili niezapomniane chwile w towarzystwie mitologicznych bohaterów, pięknych bogiń noszonych w lektykach, niezwyciężonych gladiatorów, posągów, które tym razem nie trwały nieruchomo w miejscu, ale czynnie dołączyły do imprezy. Goście, w tak doborowym towarzystwie, poznawali kolebkę zachodniej cywilizacji – kulturę, sztukę, mitologię i filozofię. Wieczorne wydarzenie poprzedzone było zorganizowaną dla pracowników i kadry zarządzającej konferencją połączoną ze szkoleniem.

Jako organizator eventu przygotowaliśmy dla Gości iście boskie wydarzenie! Hotel Windsor w Jachrance zamienił się tego dnia w zarówno w grecką agorę, starożytny amfiteatr, jak i arenę gladiatorów. Wszystko za sprawą białych kolumn, winorośli, cudownych rzeźb, posągów wielkich bogów, koszy z winem oraz gladiatorów toczących walki na śmierć i życie.

Goście, zgodnie z tradycją, powitani zostali przez starożytne bóstwa w białych szatach. Rozrywki przybyłym nieustannie dostarczali potężni herosi i delikatne nimfy, którzy dzięki połączeniu swoich magicznych mocy stworzyli warunki gwarantujące zarówno huczną imprezę, jak i spokój domowego ogniska. Współczesny Homer – konferansjer, dzięki swojemu profesjonalizmowi poprowadził imprezę i iście lirycki sposób! A współczesna harfa, lira i czynele – w osobie DJ, ze skutecznością Herkulesa rozkręcił Antyczny Bal! Boginie – fordanserki boską charyzmą zachęcały do tańca nie tylko męską część imprezy. Nie zabrakło także odrobiny rywalizacji i gorących emocji podczas przeprowadzonych starożytnych igrzysk. Nasz pomysł na event polegał na unowocześnieniu starożytnej uczty – i to się udało!

 

Cel eventu: Organizacja konferencji połączonej ze szkoleniem. Przygotowanie materiałów graficznych na szkolenie. Zapewnienie oprawy multimedialnej wydarzenia. Zorganizowanie Antycznej Imprezy dla pracowników firmy. Zaprojektowanie motywu przewodniego programu wieczornego, mającego zintegrować pracowników poprzez oderwanie ich zarówno od służbowych biurek, jak i współczesnych czasów. Przełamanie rutyny. Budowanie wizerunku szczęśliwego miejsca pracy. Zmniejszenie skutków odczuwanego stresu. Humanizacja stosunków pracy i tworzenie kultury pozytywnego zarządzania organizacją.

Moduły eventowe: Kompleksowa obsługa konferencji, szkolenia i tematycznego wydarzenia połączonego z integracją pracowników. Opracowanie motywu przewodniego. Stworzenie programu eventu i atrakcji spójnie utrzymanych w klimacie Starożytnej Grecji. Zorganizowanie tematycznych dekoracji oraz zapewnienie profesjonalnej oprawy multimedialnej i wizualnej konferencji i programu wieczornego.

Uzyskane efekty: Profesjonalna organizacja konferencji i szkolenia połączonych z tematycznym programem wieczornym. Zjednoczenie pracowników i zainspirowanie do dalszych efektywnych działań. Zbudowanie pozytywnego klimatu organizacyjnego i kultury zaufania. Podniesienie poziomu zaufania pracowników do kadry zarządzającej oraz wzrost motywacji do pracy. Zdobycie uznania pracowników.

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.