fbpx
Back To Top

Wyróżnienie „Supplier of the Year 2017” Creative Services

Żyjemy w czasach intensywnego rozwoju nowych technologii, z każdej strony słyszymy o ciągłym rozwoju cyfryzacji, czy w dobie tego rozwoju mamy czas na budowanie relacji międzyludzkich?

Każdy z nas czuje presję nowych technologii i konieczność wprowadzania ich do naszych biznesów, chcąc być na czasie, by nie zostawać w tyle za konkurentami. Technologie te mają jednak aspekty pozytywne jak i negatywne, dzięki nim przekraczamy bariery terytorialne i czasowe. Mogą one jednak wpływać na osłabianie relacji międzyludzkich w czasie real time. Nie powinniśmy zapominać o tym, że biznes był i nadal będzie ”robiony” przez ludzi, dla ludzi.

Dla branży creative services, budowanie relacji jest bardzo istotnym elementem, bez informacji od klienta nie przygotujemy projektu, który zadowoli jego potrzeby. Jako firma dbamy o relacje z klientami, partnerami i pracownikami. Dlatego jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia, w Konkursie „Supplier of the Year 2017” przyznanego podczas największej konferencji zakupowej PROCON/POLZAK. Organizowanej dla branży zakupowej, by rozwijać i wspierać budowanie relacji między klientem, a dostawcą. Otrzymanie tego wyróżnienia jest dowodem na to, że budujemy z naszymi klientami relacje, które są doceniane właśnie takimi wyróżnieniami.

Wyróżnienie, które otrzymaliśmy, jest dla nas szczególnie ważne, bo otrzymaliśmy je dzięki klientom. Cieszymy się z docenienia naszej pracy, warto podkreślić, że na to jak odbierają Nas klienci, pracuje cały Nasz zespół, wykonując swoją codzienną pracę z pasją.

Nie zastępujmy więc budowanych relacji międzyludzkich chatbotami czy korespondencja mailową, albo jakąkolwiek automatyzacją. Świadome wykorzystanie nowych technologii powinno zastępować procesy które nie wymagają kontaktu z ludźmi, po to byśmy mieli czas właśnie na spotkania face to face. Sposoby komunikacji się zmieniają, natomiast relacje jakie tworzymy powinny być jeszcze bardziej silne, by nowe technologie nie zawładnęły tym procesem. Idąc za rozwojem umiejętności cyfrowych rozwijamy wśród naszych zespołów, umiejętności komunikacyjne, bo to element nie do zastąpienia.

 

Post a Comment