ECO PICNIC DLA KRAKOWSKIEGO HEINEKENA

… czyli piknik rodzinny w nowoczesnym wymiarze! W pogodny czerwcowy weekend nasza agencja zorganizowała wielki eco picnic dla krakowskiego oddziału Heinekena. To wydarzenie różniło się od dotychczasowych pikników rodzinnych, ponieważ w całości przygotowane było w klimacie eko! Eko bufet ze zdrowym jedzeniem, eko city zbudowane z materiałów recyklingowych, zbiórka baterii, rowery miejskie i przeciwskrętne, quiz wiedzy ekologicznej z eko nagrodami.

Na terenie pikniku nie zabrakło warsztatów z bezpiecznej jazdy – każdy z uczestników miał możliwość założenia alkogogli i przekonania się na własnej skórze, jak czuje się osoba pod wpływem zbyt dużej ilości alkoholu. Clue tego doświadczenia był symulator dachowania, robiący furorę wśród dorosłych i dzieci. Dla najmłodszych zorganizowaliśmy także zagrodę z uroczymi kucykami. Najlepsze na świecie dmuchańce, dmuchany ring, zjeżdżalnie, malowanie buziek jak zwykle przyciągnęły wielu najmłodszych uczestników eko pikniku.

Kolejne atrakcje przewidziane zostały pod specjalnie przygotowaną sceną, gdzie poza ekologicznymi quizami można było między innymi zbudować swój własny kartonowy pojazd, wziąć udział w budowie najwyższej wieży z kartonów i wspólnie odtańczyć niezapomnianą Makarenę! Dodatkowo, każdy z uczestników mógł bezpiecznie zutylizować zużyte baterie.

Mnogość atrakcji mogła spowodować chwilowe zmęczenie, dlatego dla uczestników eko pikniku nasza agencja eventowa przygotowała także strefę masażu i chillout. Wszystko w otoczeniu zieleni, zdrowych przekąsek i ekologicznych siedzisk. Podczas tego wydarzenia skupiliśmy się na promowaniu wśród pracowników Heinekena i ich rodzin ekologicznego trybu życia i udowodnieniu, z jakimi korzyściami się wiąże. Eko piknik był także piknikiem rodzinnym w nowoczesnym wymiarze, odbiegającym od standardów klasycznych pikników pracowniczych i stawiającym na topowe, zdrowe wartości.

 

Cel eventu: Ekologiczny piknik rodzinny, realizujący założenia work – life balance oraz promujący zdrowy, ekologiczny tryb życia wśród pracowników Heinekena i ich rodzin. Zaangażowanie dzieci i dorosłych we wspólne poznawanie i tworzenie ekologicznych rozwiązań. Humanizacja stosunków pracy i integracja pracowników i ich rodzin. Wzmocnienie pozytywnego zarządzania organizacją.

Moduły eventowe: Zorganizowanie pikniku rodzinnego skupionego na ekologicznych założeniach. Eko bufet ze zdrowym jedzeniem. Eko city z konkurencjami polegającymi na zbudowaniu kartonowych pojazdów i najwyższej wieży z kartonów. Zbiórka zużytych baterii. Ekologiczne quizy z nagrodami. Strafa bezpieczeństwa wyposażona w alkogogle i symulator dachowania. Scena. Atrakcje dla najmłodszych – kucyki, dmuchańce, zjeżdżalnie, malowanie buziek, skręcanie balonów. Ścianka wspinaczkowa. Przygotowanie strefy chillout i masażu.

Uzyskane efekty: Perfekcyjna realizacja założeń work – life balance krakowiskiego oddziału Heineken. Zaangażowanie do wspólnych atrakcji dorosłych i dzieci, promowanie ekologicznych rozwiązań, współtworzenie eko pomysłów. Integracja pracowników Heineken i ich rodzin. Humanizacja stosunków pracy.

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.