Enjoy Responsibly – Drink Responsibly

Od kilku lat nasza agencja eventowa współpracuje nieprzerwanie z Heineken Kraków. W 2016 roku rozpoczęliśmy pracę nad całorocznym programem aktywizujący pracowników w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia – HandS- On Programme. Projekt programu, składający się przede wszystkim z organizacji eventów tematycznie innych niż dotychczas, został utworzony zgodnie z polityką Life Safety Rules, promowanej przez Heineken na całym świecie.

Podczas finału programu – eventu Enjoy Responsibly, skupiliśmy się nad elementami zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, także w obszarze spożywania alkoholu. W krakowskim centrum outsorcingowym przez cały dzień aranżowaliśmy sytuacje aktywizujące pracowników Heineken w tym zakresie. Akcję rozpoczęliśmy od mocnego przyciągnięcia uwagi uczestników programu przez ustawienie na ich biurkach… bezalkoholowego piwa. Zaskoczenie odniosło oczekiwany skutek i w ten sposób zaangażowaliśmy pracowników do udziału w kolejnych akcjach.

W podziemiach budynku Vinci w Krakowie, zbudowaliśmy profesjonalne miasteczko dla czterokołowców. Każdy pracownik miał szansę skonfrontować nie tylko znajomość przepisów ruchu drogowego i zdolności praktycznych, ale także przekonać się jak prowadzi się pojazd pod wpływem alkoholu – dzięki użyciu alkogogli. W głównej kondygnacji budynku, biało-czerwoną taśmą wyznaczony został teren z rozstawionymi pachołkami, przeznaczony do jazdy na mini rowerkach w podobnych warunkach.

Cały program był spójny z działaniami CSR Heinekena, dlatego podczas eventu w Krakowie zorganizowaliśmy warsztaty Do it yourself, gdzie w kilku salach budynku pracownicy mogli wykonać biżuterię z kluczyków i kapsli od piwa, stworzyć tematyczne animacje w okularach 3D, zmniejszyć poziom odczuwanego stresu dzięki Silent Disco.

Po godzinach pracy natomiast rozpoczęła się integrująca wszystkich impreza z profesjonalnym DJ, nagłośnieniem i oprawą wizualną. Kolejnym zaskoczeniem okazał się  bar ze świeżych owoców i warzyw, stanowiący alternatywę dla cotygodniowego alkoholu.

 

Cel eventu: Aktywizacja pracowników w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia. Wspieranie działań CSR w Heineken. Przekazanie nowych doświadczeń i wiedzy uczestnikom programu z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa, radzenia sobie ze stresem poprzez organizację integrujących eventów.

Moduły eventowe: Opracowanie brandingu programu. Promocja eventu. Działania prewencyjne oraz szkoleniowe w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa. Wdrożenie działań z zakresu CSR w struktury Heineken Kraków.

Uzyskane efekty: Zaktywizowanie pracowników do udziału w programie oraz zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń. Prewencja i zwiększenie świadomości w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa. Zwiększenie świadomości dotyczącej polityki CSR w Heineken. Efektywny branding i promocja programu.

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.