Epam Summer Party

Lato to doskonała okazja do ulubionej formy relaksu i podróżowania w najodleglejsze strony świata. Dlatego też, przygotowując Summer Party dla pracowników firmy EPAM, jako organizator eventu w Krakowie, nie mogliśmy nie sprostać tym wymaganiom. Zorganizowaliśmy dla nich piwną podróż po czterech państwach świata połączoną z degustacją, grami na PS4, strzelaniemz łuku i tanecznym szaleństwem! Wszystkie elementy wakacyjnych rozrywek skupiliśmy w jednym wydarzeniu i jednym miejscu – Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Nasz pomysł na event zakładał, że wszyscy uczestnicy wydarzenia mieli poczuć klimat zarówno urlopu, jak i zagranicznych podróży, znajdując się… na wprost Wawelu!

Zorganizowane przez nasza agencję eventową spotkanie rozpoczęło się w sierpniowy wieczór i trwało do sierpniowego rana. Goście mieli możliwość poznania nowych piwnych smaków z czterech różnych państw świata oraz oddania się ulubionym rozrywkom – zajęcia miejsc na dużych, wygodnych sofach i oddania wirtualnej rywalizacji na konsolach PS, prawdziwej rywalizacji z dozą dreszczyku podczas strzelania z łuku lub energetycznym pląsom w rytm (nie tylko) wakacyjnej muzyki. Oczywiście nieodłącznym elementem wieczoru były mniej i bardziej rzewne dyskusje przy złocistych trunkach. Gościom udzielił się prawdziwie urlopowy klimat. Udało nam się ich odstresować, rozluźnić i zdystansować do codzienności. W takiej atmosferze nawiązały się nowe znajomości i zacieśniły dotychczasowe relacje zarówno między pracownikami, jak i pracownikami i kadrą menadżerską.

Wszystkie atrakcje cieszyły się dużym zaciekawieniem i zainteresowaniem Uczestników. Co najważniejsze, dzięki dopasowaniu rozrywek do profilu firmy EPAM i zainteresowań naszych Gości, sprostaliśmy ich wymaganiom.  A gdy przyjemny sierpniowy  wieczór stawał się coraz chłodniejszy, o  odpowiedną temperaturę zadbał profesjonalny DJ!

 

Cel eventu: Humanizacja stosunków pracy. Integracja pracowników i wzmocnienie kultury zaufania w firmie. Budowanie zaangażowania pracowników dzięki tworzeniu szczęśliwego miejsca pracy. Zadbanie o work – life balance. Zmniejszenie skutków odczuwanego stresu. Wzmocnienie kultury pozytywnego zarządzania organizacją. Branding marki pracodawcy.

Moduły eventowe: Zaprojektowanie motywu przewodniego programu wieczornego. Zorganizowanie miejsca, wystroju i oprawy multimedialnej wydarzenia. Promocja wydarzenia. Zaprojektowanie programu eventu i zapewnienie trafnych atrakcji. Kompleksowa obsługa eventu. Opracowanie i wdrożenie strategii brandingowej.

Uzyskane efekty: Profesjonalna kompleksowa organizacja i obsługa eventu EPAM SUMMER PARTY. Zjednoczenie i zintegrowanie pracowników oraz kadry menadżerskiej. Zbudowanie kultury zaufania. Stworzenie szczęśliwego miejsca pracy. Otrzymanie pozytywnego feedbacku od Uczestników wydarzenia. Zbudowanie pozytywnego wizerunku marki pracodawcy.

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.