HEINEKEN CHRISTMAS GALA

Koniec roku to zawsze czas podsumowań działań biznesowych prowadzonych przez cały rok oraz wynagradzania pracowników za pracę, którą włożyli w wykonywanie swoich obowiązków. Oprócz bardzo biznesowej i oficjalnej atmosfery, czas sprzyjał już świątecznemu nastrojowi. Korporacyjne zielone barwy marki, po wystąpieniu kadry zarządzającej zmieniły się w mroźny krajobraz, dzięki któremu uczestnicy eventu mogli się poczuć jak w krainie lodu. Brak śniegu w świąteczny czas wynagrodziła biała aranżacja sali wraz z dekoracjami. Spotkanie to było również okazją do zjednoczenia się w słusznym celu. Dzięki loterii fantowej udało się zebrać potrzebne środki do przygotowania „Szlachetnej Paczki”. Uczestnikom bardzo przypadła do gustu ścianka do robienia zdjęć, która została najpopularniejszą atrakcją wieczoru! W przyjemną atmosferę na bankiecie wprawiał grający na żywo, jazzowy zespół Noble Jazz Band.

Cel Eventu: Multikulturowe spotkanie świąteczne pracowników Heineken Kraków podsumowujące kończący się rok 2015.

Moduły Eventowe: Gala podsumowująca rok wraz z wręczeniem nagród. Bankiet z multikulturową integracją pracowników oraz zaangażowaniem ich w działania CSR „Szlachetna paczka”.

Uzyskane efekty: Oficjalne podsumowanie roku przez kadrę menedżerską. Zintegrowany i zmotywowany zespół do działania. Zebranie potrzebnych środków na zakup wszystkich elementów „Szlachetnej Paczki”

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.