Ice Breath in Epam World

Ciężki dym na wejściu… Ściany skute lodem, półmrok, śnieg, mróz… Tańczące mroźne zjawy… W głębi DJ zawieszony ponad 2 metry nad ziemią… Wokół lodowy bar, lodowe logo, cały lodowy świat… Lodowa Kraina.

W takim klimacie rozpoczęliśmy krakowski event Ice Breath in Epam World dla pracowników firmy EPAM. Christmas party miało miejsce w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Naszym pomysłem na event i jednocześnie motywem przewodnim, który miał być niezależny od jakichkolwiek elementów religijnych, była Kraina Lodu. Jedną z atrakcji było zatem rzeźbienie logotypu firmy w lodzie. Cała otaczająca rzeczywistość wykreowana była na Lodową Krainę, m.in. dzięki 120 portom świetlnym i 4 ekranom diodowym. W trakcie świątecznego spotkania zapewniliśmy Gościom także połączenie wartości, które są im najbliższe – rzeczywistości realnej i wirtualnej. Wykreowaliśmy nieco pozaziemską atmosferę dzięki DJ – owi zawieszonemu ponad 2 metry nad ziemią, symulatorowi lotów, mroźnym zjawom. Skontrastowaliśmy dwa światy – lodowych postaci i prawdziwych ludzi z krwi i kości. Kontrast pomiędzy dwoma równoległymi w czasie rzeczywistościami uświetnił pokaz lodów molekularnych w zestawieniu z potrawami wprost z tradycyjnych polskich stołów. W świątecznym kąciku do zdjęć każdy mógł zatrzymać i uwiecznić magiczne chwile.

Podczas tegorocznego Winter Party zgromadziliśmy 600 Gości. Pomimo tego, że była to podróż w eleganckim stylu do Krainy Lodu, było to niesamowicie ciepłe spotkanie! Bardzo pozytywny feedback od uczestników wydarzenia dla nas – jako organizatora eventu – był najlepszym prezentem!

 

Cel eventu: Kompleksowa organizacja świątecznego spotkania pracowników EPAM, podsumowującego kończący się 2016 rok w niecodziennej oprawie.

Moduły eventowe: Świąteczny bankiet połączony z integracją pracowników EPAM oraz podsumowaniem minionego roku. Opracowanie motywu przewodniego. Zestawienie realnej i wirtualnej rzeczywistości przy użyciu symulatora lotów i DJ zawieszonego 2 metry nad ziemią, lodów molekularnych z elementami tradycyjnej polskiej świątecznej kuchni, mroźnych zjaw z prawdziwymi ludźmi. Zorganizowanie profesjonalnej oprawy multimedialnej i wizualnej Ice Breath in Epam World. Wykreowanie przyjęcia świątecznego nienaruszającego i nienawiązującego do żadnych elementów religijnych.

Uzyskane efekty: Profesjonalne zorganizowanie świątecznego spotkania pracowników EPAM w Krainie Lodu, spójnego z wartościami i działalnością firmy. Połączenie realnej i wirtualnej rzeczywistości – czyli wartości najbliższych pracownikom EPAM. Zbudowanie klimatu świątecznego przyjęcia w niekonwencjonalny sposób. Profesjonalne przygotowanie oprawy multimedialnej, wizualnej oraz zaplecza cateringowego. Zintegrowanie i zbudowanie ciepłych pozasłużbowych więzi między pracownikami. Uzyskanie pozytywnego feedbacku od uczestników spotkania. Zbudowanie pozytywnego klimatu organizacyjnego oraz kultury zaufania.

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.