Konferencja sprzedaży Distribev Orbico

3 kwietnia 2017 zorganizowaliśmy kolejną edycję konferencji sprzedaży dla Distribev Orbico. Event zgromadził pracowników i zarząd spółki, którzy podczas konferencji podsumowali dotychczasowe osiągnięcia i wyznaczyli cele na kolejne miesiące, a w trakcie wieczornego bankietu zacieśnili wzajemne relacje. Content i zaproponowane atrakcje nadały klasycznej konferencji nowy, angażujący wydźwięk i pokazały pracownikom, że zabawa w pracy nie jest przeciwieństwem powagi, lecz przeciwieństwem smutku.

Event miał miejsce w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Aby przełamać stereotyp standardowej konferencji sprzedażowej, motywem przewodnim zorganizowanego przez nas dla Distribev Orbico eventu było hasło „Just sales, just smile”. Content towarzyszył Gościom nieustannie w trakcie całego wydarzenia. Hasła „Just sales, just smile” rozmieszczone zostały na nośnikach, znaczkach, gadżetach. W trakcie konferencji zarząd spółki podsumował minione miesiące i wyróżnił najlepszych pracowników oraz przedstawił plany na najbliższy rok. Aby urozmaicić i wzmocnić przekaz, a jednocześnie wyjść poza ramy sztampowych przemów towarzyszących konferencjom sprzedażowym, przygotowaliśmy dla uczestników film prezentujący kluczowe wskaźniki i procesy w firmie. Dzięki temu na dłużej skupiliśmy ich uwagę i skuteczniej przekazaliśmy informacje. Całość utrzymana była w spójnym kontekście tak, aby udowodnić, że praca z radością przynosi lepsze efekty.

Po oficjalnej części konferencji zaprosiliśmy uczestników na wieczorny bankiet, podczas którego mieli okazję do zacieśnienia wzajemnych relacji w trakcie wspólnej zabawy, gry w pokera czy luźnej dyskusji. Podczas bankietu zorganizowaliśmy pokazy i koncert na żywo, które poruszyły Gości i zaangażowały do udziału w imprezie. Zapewniliśmy profesjonalną oprawę multimedialną i techniczną, nagłośnienie i oświetlenie. Staropolski catering oraz nowoczesne drink bary dopełniły całości i spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gościu. Podczas konferencji sprzedaży dla Distribev Orbico wszyscy Goście czuli się komfortowo i swobodnie. Tym eventem pokazaliśmy, o ile więcej można uzyskać z uśmiechem na twarzy!

 

Cel eventu: Kompleksowa organizacja konferencji sprzedaży połączonej z programem wieczornym. Humanizacja stosunków pracy i wzmocnienie kultury pozytywnego zarządzania organizacją. Budowanie szczęśliwego miejsca pracy i zaangażowania pracowników. Profesjonalny branding wydarzenia.

Moduły evetnowe: Kompleksowa organizacja konferencji sprzedaży – opracowanie motywu przewodniego i contentu, oprawa wizualna i multimedialna konferencji, zaprojektowanie programu wieczornego. Przygotowanie materiałów graficznych, organizacja informacji sms dla uczestników konferencji, reżyseria całego wydarzenia, współpraca z gwiazdą wieczoru. Całościowa współpraca w obiektem hotelowym Ossa w Rawie Mazowieckiej, organizacja miejsc noclegowych, zaplecza cateringowego.

Uzyskane efekty: Profesjonalnie zorganizowana konferencja sprzedaży połączona z programem wieczornym. Zaprezentowanie dotychczasowych osiągnięć i najbliższych planów w kreatywnie przygotowanej formie. Opracowanie contentu spójnego z polityką firmy i zorganizowanym wydarzeniem. Zbudowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy. Integracja pracowników oraz humanizacja stosunków pracy.

 

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.