Motyw maszyny na konferencji Distribev Orbico

Koła zębate, maszyna Goldberga, konferencja sprzedaży i Karnawał Sztukmistrzów… Sprawiliśmy, że te zupełnie różne elementy utworzyły jedną całość i podkreśliły najważniejsze dla firmy wartości. Mechanizmy oparte na kołach zębatych muszą tworzyć idealnie dobraną całość, właściwe dopasowanie poszczególnych elementów jest kluczowe by on w ogóle zadziałał. Podobnie jak w firmie dobranie odpowiednich działów, ludzi, wartości i przede wszystkim zarządzanie wszystkimi elementami gwarantuje sukces biznesowy. Za pomocą maszyny Goldberga jeszcze bardziej podkreśliliśmy zależność wszystkich elementów wzajemnie do siebie, a także przedstawiliśmy krótka historię dwóch łączących się firm i zaprezentowaliśmy ich nowe logo. Karnawał Sztukmistrzów był motywem przewodnim programu wieczornego. Wybór nie był przypadkowy, karnawał sztukmistrzów był spoiwem łączącym kraje, z których pochodzą łączące się firmy, zarówno w Polsce jak i w Chorwacji odbywa się takie święto. Dzięki temu elementowi wzmocniliśmy poczucie jedności i integralności, dzięki czemu efekt integracji był dużo mocniejszy. Nie zabrakło oczywiście gwiazdy wieczoru jaką był zespół Akcent! Świetna zabawa i radość uczestników eventu dodawała nam skrzydeł i dała milion nowych inspiracji do kolejnych realizacji.

 

Cel Eventu: Kompleksowa organizacja konferencji sprzedaży nowo powstałej spółki Distribev Orbico – prezentacja nowego logo. Przygotowanie programu wieczornego integrującego pracowników.

Moduły Eventowe: Kompleksowa organizacja konferencji sprzedaży – opracowanie motywu przewodniego, oprawa multimedialna i wizualna konferencji, informacja sms dla uczestników, całościowa współpraca z obiektem hotelowym Narvil Conference&Spa Serock, organizacja miejsc noclegowych dla gości, przygotowanie materiałów graficznych, reżyseria konferencji. Prezentacja nowego logo za pomocą Maszyny Goldberga – zbudowanie Maszyny od podstaw, przygotowanie koncepcji przebiegu maszyny spójnej z historią obu firm. Przygotowanie programu wieczornego – tematyka Carnival Sztukmistrzów, oprawa multimedialna i wizualna eventu, zaproszenie gwiazdy wieczoru, zapewnienie Sztukmistrzów oraz fordanserek, oprawa muzyczna, catering, współpraca z Klientami firmy w zakresie ich stanowisk marketingowych podczas programu wieczornego. Organizacja transportu dla wszystkich gości (przyjezdni z całej Polski).

Uzyskane efekty: Profesjonalne przygotowanie konferencji, zaznaczenie faktu połączenia się dwóch spółek w jedną, zaprezentowanie logo w kreatywny sposób. Przygotowany motyw spójny z wartościami i działaniami firmy. Świetna zabawa, pozytywny feedback od uczestników konferencji. Integracja pracowników.

 

fswo-organizacja-konferencji-agencja-eventowa-serock
« 1 z 12 »
Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.