fbpx
Back To Top

Ostatni tydzień września

FIRESTONE

Dobry event to taki, dzięki któremu rozpoczynamy współpracę z nowym klientem. Tym razem także nie zawiedliśmy. Spektrum naszych działań obejmowało nie tylko przygotowanie eventu, zajęliśmy się także opracowaniem key visual wydarzenia. W tym celu zebraliśmy niezbędny materiał, potrzebny do stworzenia prezentacji promującej markę. Myślą przewodnią filmu było ukazanie ewolucji firmy, przedstawionej za pomocą zderzeń starego z nowym stanem rzeczy. Do nagrań wykorzystaliśmy archiwalne materiały oraz ujęcia nakręcone przez nasz zespól. Film pokazywał ewolucje marki na przestrzeni 150 lat istnienia na rynku.  

Następnie poprowadziliśmy imprezę wieczorną, utrzymaną w klimacie lat 20. Event odbył się w zamku, który swoim wystrojem doskonale wpisał się w klimat imprezy Prohibicja. 

TARGI W WARSZAWIE

We środę ruszyliśmy do Warszawy, na konferencję, której jednym ze sponsorów była firma Distribev Orbico Sp. z.o.o. W ramach realizacji zadań, które stały przed naszym klientem – partnerem strategicznym wydarzenia, pomogliśmy mu m.in. zorganizować przestrzeń pokazową, zaaranżowaną pod prezentacje alkoholi klasy premium. Przygotowaliśmy projekty brandingowe, które promowały firmę oraz stoisko, a także oddaliśmy do użytku strefę przeznaczoną do degustacji whisky. 

MIĘDZYNARODOWE TARGI KOLEJOWE TRAKO W GDAŃSKU

Zdecydowanie uwielbiamy Gdańsk! A jeszcze bardziej lubimy tam wracać – jeżeli możemy uczestniczyć w  prestiżowych eventach – o międzynarodowym zasięgu. Nie inaczej było w przypadku tej konferencji.

Słowem wstępu – Targi Kolejowe Trako, są jedynymi z największych targów branży kolejowej – na świecie. W tym roku (w ramach targów) zajmowaliśmy się organizacją stoiska wystawowego, dla naszego klienta Knorr-Bremse. W związku z dużą liczbą uczestników (ponad 700 prelegentów z całego świata) aranżacja stanowiska, tak by zrealizować cele klienta, wymagała nieszablonowego pomysłu. 

W tym celu przygotowaliśmy imprezę w stylu bawarskim, na którą zaprosiliśmy zespół muzyczny grający tradycyjną, folkową muzykę. Zadbaliśmy o klimatyczny wystrój stoiska, dostarczając beczki, wstęgi, drewniany płotek i obsługę, w tym: barman i hostessy – ubranych w stroje bawarskie.

KONFERENCJA FIRMY BIRRT

Odwiedziliśmy Wrocław, w którym zorganizowaliśmy dla naszego klienta –  Birrt konferencję podczas, której firma przedstawiła launch nowego Systemu Operacyjnego dla Przedsiębiorstw Transportowych. Prezentacja odbyła się w OH Kino. Przygotowaliśmy projekty marketingowe – promujące firmę oraz oddaliśmy do użytku punkt rejestracji i obsługę. Opracowaliśmy aranżację sceny głównej i przestrzeń koktajlową. 

event event event

 

 

 

 

 

EPAM SEC 2019

Tydzień konferencji zakończyliśmy realizacją kluczowego projektu naszej firmy. Konferencja EPAM SEC, jest organizowana każdego roku w innym państwie na świecie i jako jedno z największych wydarzeń branży IT – skupia topowe środowiska branży. Łącznie zgromadziliśmy, pod dachem Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku im. Fryderyka Chopina, ponad 1 500 uczestników, 40 prelegentów z całego świata, a także zagospodarowaliśmy 20 300 m² przestrzeni obiektu. Więcej informacji już niebawem!

DZIKI ZACHÓD

Odchodząc od tematyki konferencji, pojechaliśmy zorganizować piknik firmowy dla firmy VMI Poland Sp. z o.o. Impreza tematyczna –  w stylu Dziki Zachód. Zapewniliśmy symulator byka, firewalking (naprawdę gorąca atrakcja), archery tag, kasyno oraz pokaz iluzjonisty. Całość została dopełniona klimatycznym wystrojem w stylu country club oraz hostessami w strojach à la old, wild west. Pomimo tego, że pogoda nas nie rozpieszczała, uczestnicy bawili się świetnie całą noc!

event

event

event

 

 

 

 

 

 

ECO DAY

Uwielbiamy organizować eventy, za którymi stoi dobra inicjatywa uczestników i klienta. Eco Day firmy Takenaka jest tego doskonałym przykładem. W sobotę wybraliśmy się na południe Polski i zorganizowaliśmy piknik dla ponad 200 osób i 30 psiaków, których gościliśmy w strefie dla zwierząt. Całość eventu została utrzymana w stylu zero waste – naszym głównym materiałem był papier i karton.

Zobacz więcej

 

eco eco

eco

 

 

 

 

 

INTEGRACJA PRACOWNIKÓW

Ostatni tydzień wrześnie zakończyliśmy organizacją eventu – podzielonego na dwie części. W pierwszym dniu – zorganizowaliśmy wieczorną imprezę. Integracja pracowników została zorganizowana wokół gier zespołowych: dart i laser tag. Druga część spotkania odbyła się następnego dnia podczas, którego uczestnicy spotkania budowali domki dla zwierząt, karmniki dla ptaków, budki dla jeży – wszystkie materiały zostały oddane na rzecz miasta i rozstaną rozmieszczone na ulicach Wrocławia.

Do zobaczenia!

Post a Comment