PIKNIK RODZINNY W PAŁACU W PAKOSŁAWIU

Sezon piknikowy trwa w najlepsze! W trakcie trzech krótkich dni 2-4 czerwca, nasza agencja eventowa zorganizowała 17 dużych eventów! Jednym z nich był piknik rodzinny w ogrodach Pałacu w Pakosławiu (Wielkopolska). Urok tego miejsca w piękny, słoneczny dzień dodatkowo zachęcił uczestników eventu do udziału w przygotowanych przez FSWO atrakcjach.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy to, co lubią najbardziej! Dmuchańce, wipe out, ściankę wspinaczkową, dmuchany ring. Dzieciaki miały duże pole do popisu, aby aktywnie spożytkować swoje nieskończone pokłady energii. W chwili na złapanie oddechu, najmłodsi uczestnicy pikniku razem z rodzicami mogli wziąć udział w warsztatach DIY. Podczas zorganizowanych warsztatów wszyscy mieli okazję nauczyć się jak stare i – wydawać by się mogło niepotrzebne – przedmioty przemienić w modne i funkcjonalne gadżety. W ogrodach Pałacu nasza agencja eventowa stworzyła także eko city, w którym uczestnicy eventu poznawali alternatywne sposoby na życie we współczesnym mieście. Bardzo duże zainteresowanie zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, wzbudzały symulatory Wirtualnej Rzeczywistości.

Podczas atrakcji i warsztatów, w których brali udział najmłodsi, dorośli mogli złapać chwilę oddechu w ogromnych namiotach z wygodnymi siedziskami. Wielu z nich brało także udział w aktywnościach razem z dziećmi. W doborze atrakcji na ten event, nasza agencja eventowa kierowała się dopasowaniem do potrzeb wszystkich uczestników wydarzenia. Event poprowadził profesjonalny konferansjer.

Piknik rodzinny w Pakosławiu był radosnym, kolorowym i angażującym eventem, który skupił cale rodzinny we wspólnych, angażujących zajęciach i pokazał, jak wiele można robić razem w wolnym czasie.

 

Cel eventu: Piknik rodzinny angażujący dzieci i dorosłych.

Moduły eventowe: Kompleksowa organizacja pikniku. Organizacja atrakcji dla wszystkich uczestników wydarzenia. Dmuchańce, wipe out, ścianka wspinaczkowa. Zorganizowanie warsztatów DIY. Stworzenie eco city. Przygotowanie stosik z symulatorami VR. Obsługa konferansjerska i techniczna eventu.

Uzyskane efekty: Kompleksowa organizacja pikniku rodzinnego. Pełna koordynacja i obsługa wszystkich modułów eventowych. Satysfakcja uczestników pikniku.

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.