Podsumowanie sezonu Braci Pawlickich

To było wydarzenie w iście indiańskim stylu! Ranczo, konie, tipi, zwierzęce skóry i poroża, wigwamy i dwóch prawdziwych wojowników  – Przemysław i Piotr Pawliccy! W takim klimacie nasza agencja eventowa, razem ze Speedway Team Pawlicki, podsumowała sezon 2016 braci Pawlickich. Faworyci do mistrzowskich tytułów tym wydarzeniem mieli okazję do zaprezentowania swoich dotychczasowych osiągnięć, zapowiedzenia planów na przyszłość i podziękowania sponsorom oraz zgromadzonym Gościom za wsparcie.

Waleczność i odwaga, jaka na co dzień charakteryzuje braci Pawlickich w speedwayu, była inspiracją do zorganizowanie eventu w Lesznie w indiańskim stylu. Poza doborem miejsca – Rancza Dajana w Lesznie oraz przygotowaniem tematycznego wystroju, klimat zapewnili genialni animatorzy, fordanserki i hostessy. Imprezę poprowadził profesjonalny konferansjer, wspierany przez zawodowego DJ’a. Zgromadzeni Goście, razem z Przemkiem i Piotrem Pawlickimi, mieli okazję do złapania oddechu przed kolejnym sezonem dzięki angażującym animacjom.

Tym wydarzeniem bracia Pawliccy wyrazili także podziękowania za udzielone wsparcie. Główni sponsorzy otrzymali specjalnie przygotowane, pamiątkowe drewniane gabloty z kevlarem.

Każdą chwilę z faworytami do żużlowych mistrzowskich tytułów można było uwiecznić dzięki specjalnie zorganizowanej ściance fotograficznej. Nasz pomysł na event był spójny z charakterami braci Pawlickich, specyfiką wydarzenia i znamienny dla żużlowej rywalizacji!

 

Cel eventu: Podsumowanie żużlowego sezonu 2016 braci Pawlickich.

Moduły eventowe: Uroczyste podsumowanie sezonu 2016 Przemka i Piotra Pawlickich. Dobór odpowiedniego miejsca wydarzenia. Zapewnienie kompleksowej obsługi multimedialnej, nagłośnieniowej oraz cateringu. Zaprojektowanie i zorganizowanie prezentów dla sponsorów.

Uzyskane efekty: Uroczyste podsumowanie żużlowego sezonu 2016 braci Pawlickich. Złożenie podziękowań z pamiątkowymi, tematycznymi prezentami. Kompleksowe zorganizowanie miejsca, wystroju, oprawy muzycznej oraz cateringu.

 

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.