Podsumowanie sezonu piknikowego!

Lato dobiega końca, a w raz z nim imprezy plenerowe. Sezon piknikowy powoli się kończy dlatego chcielibyśmy podsumować pikniki zorganizowane przez nas w tym czasie.

 

29 pikników i imprez plenerowych w czasie 4 miesięcy

25 000 uczestników 

500 godzin spędzonych na przygotowaniach

6 000 przeszkolonych uczestników w zakresie bezpieczeństwa rowerowego

5 000 przeszkolonych uczestników w zakresie udzielania pierwszej pomocy

 

Jak co roku wybieramy ważny temat, który w atrakcyjny i przystępny sposób promujemy na imprezach plenerowych. W tym roku było to bezpieczeństwo rowerowe. Projektując z naszymi klientami wydarzenie rozmawialiśmy o tym jak ważne w sezonie letnim zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych jest dbanie o siebie w trakcie dojazdów do pracy czy wakacyjnych wycieczkach. Zauważamy jak szybko wzrasta świadomość społeczeństwa dotycząca zdrowia, zdrowego stylu życia, bycia fit. Dlatego niezwykle istotne by za sprawnością fizyczną nadążyła świadomość o bezpieczeństwie wykonywania tych sportów. Coraz więcej osób dojeżdża do pracy na rowerze, a co za tym idzie ilość niebezpiecznych wypadków czy zdarzeń drogowych z rowerzystami wciąż rośnie. Jednym z elementów wprowadzonych na nasze pikniki i imprezy plenerowe były profesjonalne miasteczka rowerowe. Zbudowane drogi, wraz z najpopularniejszymi typami skrzyżowań, przejściami dla pieszych i oznakowaniem liniowym, a przede wszystkim znaki drogowe, przenosiły uczestników wprost w realne sytuacje. Przeszkoleni animatorzy zapoznawali dzieci, młodzież i dorosłych ze znaczeniem każdego napotkanego elementu i pokazywali jak je można pokonać. Dodatkową atrakcja były rowery czteroosobowe, które w genialny sposób integrowały uczestników i pokazywały jak ważna jest praca zespołowa, rowery przeciwskrętne ćwiczące koncentrację, a także bmx zachęcające do małych ewolucji. Jednak to nie wszystko! Jak zawsze na eventach organizowanych przez nas, nad zdrowie i bezpieczeństwem czuwała straż pożarna oraz ratownictwo medyczne. Każdy mógł obejrzeć pojazdy specjalistyczne tych jednostek, spróbować ugasić kulkowy pożar prawdziwym wężem strażackim (który w upalne dni był zbawieniem dla każdego rozgrzanego słońcem gościa), a przede wszystkim nauczyć się jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy, na specjalnie przygotowanych fantomach dziecka i dorosłego człowieka.

Już teraz opracowujemy program i tematykę na kolejne pikniki w przyszłym roku! Do zobaczenia!

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.