Referencje
NASZYCH KLIENTÓW

Nasza współpraca trwa już ponad rok. To co wyróżnia FSWO spośród innych agencji eventowych to: rzetelność, fachowość, które połączone sa z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby dają ogromne zadowolenie nas jako Klienta. Usługi świadczone są zawsze realizowane na kanwie perfekcyjnego podejścia do zadania. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego partnera biznesowego.

~ HEINEKEN Kraków

Z uwagi na biznesowe zmiany w naszej organizacji szukaliśmy sposobu by pokazać je pracownikom. Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom umocniliśmy nasz employer branding wśród obecnych pracowników, osiągnęliśmy efekt synergii i pokazaliśmy w zrozumiały sposób wszystkie nowe informacje. Bezproblemowa komunikacja, szybkośc reakcji, profesjonalizm i ogromna kreatywność to największe cechy FSWO.

~ Distribev Orbico

Warto podkreślić, że z racji branży w której działamy (branża IT), grupa naszych pracowników to przede wszystkim programiści i osoby na co dzień pracujące przed komputerem, dlatego organizacja wieczorów integracyjnych, nie należy do najprostszych, a FSWO to się udało. Uzyskaliśmy bardzo duże zadowolenie wśród pracowników i wspaniałe nastroje już w kolejnym dniu.

~ Akamai

Otwartość i zrozumienie potrzeb przedstawicieli FSWO doskonale doprecyzowała Nasze wymagania jako klienta. Każdy opuszczał to wydarzenie uśmiechnięty i pełen energii. To co przede wszystkim wyróżnia FSWO jako naszego partnera jest niezwykły spokój i opanowanie podczas całego procesu realizacji zlecenia. Jedną z mocnych stron FSWO jest dokładne i precyzyjne planowanie wydarzeń…

~ Grupa Orlen Oil

Nasza współpraca obejmowała opracowanie koncepcji, organizację i obsługę imprezy organizowanej dla pracowników spółki. Impreza była udana, bardzo dobrze przygotowana pod względem organizacyjnym oaz technicznym i na długo pozostanie w pamięci uczestników. Osoby wyznaczone przez FSWO do realizacji naszego zlecenia pozostawały z nami w stałym kontakcie i zapewniały niezbędne doradztwo na każdym etapie organizacji imprezy.

~ Voss

Podczas realizacji projektu FSWO wykazało się wysokim profesjonalizmem oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. To, co przede wszystkim wyróżnia FSWO, to relacje partnerskie, jakie w niezwykle naturalny sposób, potrafi stworzyć ze swoim klientem. Uważne słuchanie i zrozumienie naszych potrzeb, a także indywidualne, nieszablonowe podejście do tworzonego dla nas eventu złożyły się na wielki sukces tego przedsięwzięcia.

~ Grupa Żywiec

Firma kompleksowo zadbała o efektywność wydarzenia – rozpoczynając od projektowania i wykonania zaproszeń dla Gości, poprzez koordynację atrakcji wieczoru, a także oprawę wizualną i multimedialną. Dużym atutem FSWO jest elastyczność działania oraz to, jak sprawnie i szybko realizują nowe wytyczne. Dbają o szczegóły i dają poczucie bezpieczeństwa udanego eventu. Młody zespół zaangażowany w swoją pracę odzwierciedla w detalach ofertę przedstawioną na spotkaniu.

~ IOW Service

Indywidualne podejście do klienta oraz jakość usług jakie zaprezentowali nam pracownicy FSWO idealnie wpisało się w nasze oczekiwania, a nawet je przerosło. Szybka realizacja i natychmiastowa reakcja na nasze uwagi sprawiły, że poczucie komfortu towarzyszyło nam przez cały przebieg eventu, a nasz czas mogliśmy poświęcić zaproszonym gościom. Fachowość, precyzja i duża pozytywna energia to wartości, które wyróżniają FSWO spośród innych firm.

~ Volkswagen

Proces realizacji przebiegł w obu przypadkach nie nagannie oraz terminowo i z największą starannością poleconego zadania. Firma FSWO działa w prężnym młodym i zaangażowanym zespole, który z pozytywną energią realizuje cały plan działania. Młodzi i aktywni ludzie dobrze znający się na swoich zadaniach to jeden z elementów jaki wpływa na naszą opinię. Przedstawiciele FSWO są ludźmi bardzo kreatywnymi i znającymi każdy detal swojej działalności. Bardzo podobały nam się atrakcje zapewnione podczas n

~ KGHM Polska Miedź

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.