Re:Fresh Party! krakowskiego Epamu

Powrót do pracy po urlopie to nic przyjemnego 🙂 Wiedzą to pracownicy każdej firmy, bez względu na jej wielkość i “miłość” pracowników do wykonywanej pracy. Dlatego dla naszego Klienta zorganizowaliśmy event pobudzający i aktywizujący do tego by jeszcze delikatnie wrócić myślami do wakacji, a jednocześnie przez aktywność fizyczną przypomnieć o powrocie do pracy. Wszystko z nutą humoru i pobudzania ciekawości.

Dla uczestników przygotowaliśmy warsztaty z jogi, jumping fitness, wspólną zumbę i wydające się proste w grze bule. Dodatkowo mega jengę, darty, gigantyczne piłkarzyki i gigantycznego twistera. Rozegraliśmy turniej siatkówki, a po wszystkich aktywnościach czekał zdrowy catering, świeże soki i strefy chilloutowe.

Cel eventu: Zorganizowanie plenerowej imprezy dla pracowników kończącej wakacje i sezon urlopowy, promującej zdrowy, ekologiczny tryb życia wśród pracowników. Zaangażowanie pracowników do wspólnego uprawiania sportu i pokazanie, że są sposoby utrzymywania zdrowego trybu życia w sposób sprawiający radość, wyzwalający endorfiny nie kojarzący się z dużym wysiłkiem na siłowni. Wzmocnienie pozytywnego zarządzania organizacją.

Moduły eventowe: Zorganizowanie kompleksowej imprezy plenerowej. Zapewnienie namiotów, oświetlenia, nagłośnienia. Warsztaty z jogi w specjalnie przygotowanym namiocie. Warsztaty zumby dla wszystkich chętnych. Warsztaty z jumping fitness na małych trampolinach. Bule. Bumper Balls.  Gigantyczne piłkarzyki. Turniej siatkówki plażowej. Strefy chilloutowe z leżakami. Zdrowy catering, świeże owoce i warzywa, soki, potrawy grillowe.

Uzyskane efekty: Świetna zabawa, integrująca pracowników. Zachęcenie do aktywności fizycznej. Zaangażowanie w realizowane działania.

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.