Brand
coaching

Nowe narzędzie! Nowe możliwości! Zacznij kreować swój biznes!

Chcesz zbudować silną markę? Odświeżyć jej dotychczasowy wizerunek? Zbudować markę osobistą?

Budowanie marki rozpoczyna się w głowie jej właściciela lub działu marketingu. Brand coaching służy wydobyciu tych informacji, zwiększeniu świadomości marki, przeanalizowaniu jej potencjału i pomysłu na nią przez pomysłodawcę. Wszystko to za pomocą sprawdzonych narzędzi coachingowych.

Coaching inspiruje do zwiększonego działania i lepszej koncentracji. Dzięki niemu przemyślenia dotyczące marki są bardziej pewne i świadome. Brand coaching oprócz pracy i narzędzi coachingowych dostarcza również merytorycznych podpowiedzi związanych z całym środowiskiem marki.

W konsultacjach zawsze uczestniczy zarówno coach jak i brand specialist, którzy razem z właścicielem marki opracowują plan działania w czterech obszarach biznesowych. Wsparcie merytoryczne z zakresu brandingu i marketingu pozwala trzymać kreatywność w realnych ramach. Dzięki wspólnej pracy zbudujesz markę świadomie, skutecznie wprowadzisz ja na rynek i przeprowadzisz przez kolejne etapy rozwoju. Tak przemyślany i opracowany plan wykreuje postrzeganie Twojej marki przez wszystkich wokół niej.

Kontakt w sprawie oferty

Na wszystkie wiadomości odpowiadamy jak najszybciej. Zwykle nie trwa to dłużej niż 24h w dni robocze. Jeśli wysłałeś formularz i nie otrzymałeś odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny.

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.