Eventy
Modułowe

Wydarzenie indywidualnie projektowane pod Twoje oczekiwania

Powiedz nam czego oczekujesz, opowiedz o sytuacji w firmie, jej problemach i tym co chciałbyś tym wydarzeniem zmienić lub osiągnąć. Pamiętaj, że mamy duże doświadczenie i możemy bardzo wiele uzyskać poprzez dobrze dobrane moduły i koncepcję takiego eventu.

Spójne z company brand lub employer brand

Utworzone strategie wizerunku marki firmy czy marki pracodawcy wymagają spójności przekazu również podczas realizacji firmowych wydarzeń. Wiemy jak istotne w projektowaniu wydarzenia jest dobór odpowiedniej oprawy, programu, dekoracji czy opracowanych materiałów graficznych tak by spełniały i były zgodne z opracowanym brand bookiem.

Pomysł inny niż wszystkie

Nad pomysłem na wydarzenie spędzamy najwięcej czasu. Nasz zespół kreatywny, za każdym razem tworzy zupełnie nowe wydarzenie. Wielogodzinne burze mózgów przynoszą efekty w postaci niepowtarzalnych wydarzeń.

Organizacja wydarzenia

Organizujemy wydarzenia kompleksowo. Zajmujemy się pełną realizacją koncepcji i scenariusza eventu. Możemy Cię informować o wszystkim, a możesz też spokojnie oczekiwać wydarzenia i pojawić się w roli gościa zupełnie pozbawionego stresu organizatora.

 

Porozmawiaj z nami i opowiedz nam o swojej firmie, o ludziach, którzy ją tworzą.

Przestań organizować eventy firmowe, które nie mają żadnego celu lub jest on błędnie wyznaczony. Zobacz jak możesz za pomocą eventu kreować swój biznes i postrzeganie marki, nie tylko w oczach Klientów ale również wśród Twoich pracowników czy otoczenia biznesowego, które obserwuje Twoje poczynania w rynku.

Wydaje Ci się, że pracownicy oczekują jedynie imprez integracyjnych, które ostatecznie w ogóle takie nie są? NIE! Potrzebują czegoś więcej by poczuć się częścią Twojej firmy, utożsamić z Twoją marką, niech będą dumni i lojalni wobec niej. To tylko cząstka tego jaki efekt osiągniesz pozwalając nam zaprojektować dla Ciebie odpowiednie wydarzenia.

Ten sam budżet zainwestowany w eventy modułowe wreszcie przyniesie wymierne korzyści!

Dzięki połączeniu Twojej wiedzy o firmie oraz naszych pomysłów i kompleksowej ich realizacji, możemy osiągnąć każdy cel. Wykorzystaj ten potencjał i skontaktuj się z nami.

 

 

Kontakt w sprawie oferty

Na wszystkie wiadomości odpowiadamy jak najszybciej. Zwykle nie trwa to dłużej niż 24h w dni robocze. Jeśli wysłałeś formularz i nie otrzymałeś odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny.

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.