UNIA LESZNO PREZENTUJE NOWY SKŁAD

Drużynowy Mistrz Polski w żużlu rozpoczyna nowy sezon 2016 od prezentacji swoich zawodników. Było to niezwykle emocjonujące wydarzenie w związku ze zdobytym w poprzednim sezonie mistrzostwem. Event miał charakter bankietu podczas, którego zaprezentowano reprezentację klubu. Następnie przeprowadzona została konferencja prasowa z udziałem krajowych mediów. Po części oficjalnej było już zupełnie karnawałowo. Przyjaciele klubu wraz z zawodnikami odstresowali się przed kolejnym sezonem i presją powtórzenia tytułu. Emocjonującym momentem był wybór również nowych podprowadzających dziewczyn na nowy sezon. Fani żużla na pewno wiedzą jak istotną rolę pełnią te dziewczyny i jak dobrze wpływają na motywację zawodników tuż przed startem.

Cel Eventu: Prezentacja zawodników klubu Unia Leszno na nowy sezon 2016, z opieką medialną wydarzenia oraz konferencją prasową. Bankiet dla przyjaciół klubu.

Moduły Eventowe: Bankiet podczas którego zaprezentowano nowy skład. Konferencja prasowa. Przyjęcie dla przyjaciół klubu.

Uzyskane efekty: Wydarzenie zostało nagłośnione przez liczne media lokalne oraz krajowe. Zmotywowani i odstresowani zawodnicy. Poinformowani przyjaciele klubu i sponsorzy o planowanych wydarzeniach na 2016 rok. Świetna zabawa!

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.