WIECZÓR W PRL

Podczas tego wieczoru Goście poczuli raz jeszcze klimat niezapomnianych czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej! Ciężki kredens, stolik z ceratą, historyczny zestaw kawowy, czerwony goździk… Zapraszamy do sztandarowego polskiego mieszkania lat 70!

Wieczorny event PRL przeniósł naszych Gości kilkadziesiąt lat wstecz, w dekadę zakupów na kartki, gigantycznych kolejek, rozmów kontrolowanych i ustroju, o którym coraz bardziej zapominamy! Motyw PRL to doskonała odskocznia od współczesnych czasów i okazja do zdystansowania się od codzienności. Perski dywan na podłodze, twarde fotele, magnetofon na kasety… Podczas tego wieczoru nie sposób było nie poczuć tego charakterystycznego klimatu!

Ten event – impreza wieczorna PRL – miał charakter stricte rozrywkowy i taki cel udało na się osiągnąć w stu procentach! Poza doskonałą zabawą prowadzoną przed profesjonalnego DJ i konferansjera, stosownym do okoliczności cateringiem, Goście dali się zaskoczyć oryginalnym motywem i z uśmiechami na twarzach odkrywali skarby przeszłości. Dodatkowo, ponieważ ustrój ten większości zapadł w pamięć, powrót do tamtych czasów sprawił miłą i ciekawą niespodziankę. Tym samym, udało nam się nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych Gości, ale też – idealnie odwzorowując scenografię tamtych lat – uzyskać efekt wow. Dopełnieniem całości byli energiczni, PRL-owscy animatorzy.

Zabawa była doskonała! Wisienką na torcie był bar, w którym serwowano prawdziwą wodę sodową z saturatora!

Cel eventu: Angażująca impreza wieczorna w klimacie PRL.

Moduły eventowe: Kompleksowa organizacja i obsługa eventu. Atrakcje i scenografia nawiązujące do charakterystycznych czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Animacje mocno nawiązujące do motywu przewodniego. Obsługa techniczna eventu. Skoordynowanie prac profesjonalnego konferansjera, DJ’a, animatorów. Catering.

Uzyskane efekty: Organizacja nietypowej, zaskakującej i angażującej imprezy wieczornej. Uzyskanie efektu wow wśród Gości. Profesjonalna koordynacja całego wydarzenia. Zagwarantowanie atrakcji i animacji spójnych z motywem przewodnim. Uzyskanie pozytywnego feedbacku od zgromadzonych Gości.

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.