ZMIANY W FSWO!

Teraz już wszystko jasne. Zapowiadane zmiany zostały wprowadzone w życie. Witamy Was w nowym świecie FSWO. Jak widzicie zmieniliśmy nasz wizerunek. Zmiany te wynikały z chęci rozwoju i lepszego odzwierciedlenia tego co robimy i jak robimy. Charakterystyczne logo w odważnych kolorach symbolizuje nasza energię, pasję, doświadczenie i radość z tego co tworzymy. Symbol litery W również ma swoją historią. Osoby, które miały okazję z nami pracować doskonale znają charakterystyczny gest wykonywany przez najbardziej energiczną osobę w FSWO. To on był właśnie inspiracją!

Jak widzicie nie tylko logo się zmieniło. Duże zmiany pojawiły się od strony oferty.

Podjęcie decyzji o zmianach nie było proste. Setki rozmów, analiz, burz mózgów i mamy to! Przeorganizowaliśmy działanie całej firmy. Utworzyliśmy nową ofertę i produkty, które dostępne są tylko u nas! Jedyne czego nie zmieniliśmy to Energia 1000 i pasja, to stałe i niezmienne części FSWO.

Zadzwoń, umów się na spotkanie, porozmawiaj z nami i dowiedz się co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu!

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.