fbpx
Back To Top

Agencja eventowa Poznań.

Eventy dla firm w Poznaniu

FSWO Agencja eventowa oddział Poznań.
Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną agencją eventową z Poznania, specjalizującą się w kreacji i realizacji spotkań oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń dla biznesu. Organizacja eventów to nie tylko nasza praca, lecz także pasja.

Wywodzimy się z branży eventowej, dlatego też event jest nieodłącznym narzędziem  naszej pracy. Pokazujemy naszym klientom, jak mogą wykorzystać swój potencjał i projektujemy kampanie, gdzie event jest jednym z tych narzędzi, które przekłada się na osiągnięcie celów biznesowych.
W ofercie naszej Agencji Eventowej jest kompleksowa obsługa firm i instytucji z Poznania oraz Wielkopolski. 


Jako Agencja Eventowa przygotujemy dla Ciebie:

  • eventy i spotkania firmowe
  • konferencje i szkolenia
  • turystyka biznesowa oraz incentive
  • team building i gry integracyjne
  • event marketing
  • wyjazdy integracyjne
  • pikniki dla firm
  • imprezy integracyjne
  • imprezy firmowe

Dlaczego nasza firma eventowa FSWO jest polecana przez najlepszych?
Ponieważ naszym priorytetem zawsze jest perfekcyjne przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. Doskonale wiemy, że podczas organizacji i nadzorowania eventu, czy to biznesowego, czy kulturalnego, czy jakiegokolwiek innego nie ma miejsca na improwizację. Tu każdy element powinien być przygotowany z troską o najdrobniejsze detale.

Szukając firmy, która zajmie się przygotowaniem eventu w Poznaniu zawsze warto postawić na jakość i profesjonalizm. Nasza firma eventowa działa na miarę potrzeb współczesnego klienta. Oferujemy kompleksową obsługę i szeroki wachlarz usług. Dobieramy odpowiednie narzędzia do osiągnięcia zamierzonego efektu. Przygotowujemy i promujemy eventy. Zapewniamy własne zaplecze techniczne. Wspieramy w zakresie działań marketingowych. Gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne. Nasza siła to pasja tworzenia niezapomnianych eventów, autorskie pomysły i niemające sobie równych projekty.

 

Wszystkie firmy, instytucje, osoby zainteresowane współpracą zapraszamy również do zapoznania się z portfolio naszej agencji.
Przykładowe realizacje eventów firmowych jakie zorganizowaliśmy w Poznaniu: Event dla Solidarność Poznań we wnętrzach Międzynarodowych Targów Poznańskich, piknik rodzinny dla NSZZ SOLIDARNOŚĆ Z VW POZNAŃ.

Agencja Eventowa Poznań FSWO

Współpraca.

Obszar działania naszej firmy eventowej to Poznań oraz Wielkopolska.
Agencja eventowa Poznań:
Anna Kubiak-Cyl:(+48) 515 219 223, leszno@fswo.pl