Open Your World…

Charakterystyczny klimat krakowskiego rynku i wirtualna rzeczywistość to, chociaż z pozoru dwa skrajnie inne światy, idealne połączenie. Takim pomysłem na event zaskoczyliśmy pracowników jednej z krakowskich korporacji. I było to połączenie, dzięki któremu uzyskaliśmy efekt WOW!

Nasza agencja eventowa zorganizowała w Krakowie wydarzenie z okazji firmowego jubileuszu, mocno połączone z integracją pracowników korporacji oraz balem karnawałowym. Ponieważ codzienna praca uczestników spotkania polega na byciu online, tym wydarzeniem, jako organizator eventu, chcieliśmy zainspirować ich także do trybu offline i zacieśniania więzi między nimi w realnym świecie. By to uzyskać, dyskretnie podsuwaliśmy im niezobowiązujące tematy do wielogodzinnych rozmów…

Zorganizowany event miał miejsce w Pałacu Czeczotki w Krakowie. Architektura tego obiektu pozwoliła na podział wydarzenia na dwie strefy. W pierwszej z nich, stylizowanej na krakowski rynek, odbyła się część oficjalna. Uroczysty klimat budowali renomowani muzycy. Nieodłącznym elementem był fantastyczny jubileuszowy tort.  A kiedy uczestnicy poczuli już dostojną atmosferę krakowskiego przyjęcia w klasycznym stylu, rozpoczął się… LaserMan Show!  Nikt z obecnych nie spodziewał się pokazu laserów właśnie w tym momencie! Żeby natomiast zainspirować Gości do niezobowiązujących rozmów, na stolikach, przy których się zatrzymywali, porozkładane zostały mapy świata z krótkim pytaniem Gdzie chciałbyś pojechać? Kto je przeczytał, odruchowo odpowiadał… a tym samym zaczynał inspirującą dyskusję z pozostałymi.

W drugiej strefie nasza agencja eventowa zorganizowała dwa zjawiskowe bary, przy których Goście mogli kontynuować rozmowy. Karnawałowy klimat budował profesjonalny DJ. W tej strefie wszyscy mogli bawić się przy klubowej muzyce. Tutaj na stołach pozostawione zostały płyty winylowe z krótkimi pytaniami muzycznymi, inspirujące do kolejnych dyskusji. Wisienką na torcie był duży i bogaty catering przygotowany przez jedną z najstarszych firm cateringowych w Polsce.

Podczas Open Your World zorganizowaliśmy także stoiska wirtualnej rzeczywistości. Uczestnicy eventu mogli na 3 sposoby przenieść się w inne światy – zbudowane własną wyobraźnią lub wykreowane przez symulator lotu i ekstremalnej deski.

Cel eventu: Organizacja firmowego jubileuszu połączonego z karnawałowym balem. Integracja pracowników i wzmocnienie realnych więzi między nimi. Humanizacja stosunków pracy. Wzmocnienie kultury zaufania w firmie. Budowanie zaangażowania pracowników dzięki tworzeniu szczęśliwego miejsca pracy. Wzmocnienie kultury pozytywnego zarządzania organizacją.

Moduły eventowe: Zaprojektowanie motywu przewodniego. Dobór miejsca, organizacja wystroju i oprawy multimedialnej wydarzenia. Zaprojektowanie programu eventu i zapewnienie efektywnych atrakcji. Zorganizowanie pokazu laserów oraz stanowisk wirtualnej rzeczywistości. Kompleksowa obsługa eventu.

Uzyskane efekty: Profesjonalna kompleksowa organizacja i obsługa eventu Open Your World. Zintegrowanie pracowników i wzmocnienie realnych więzi między nimi. Uzyskanie efektu wow. Otrzymanie pozytywnego feedbacku od uczestników wydarzenia. Zbudowanie kultury zaufania. Stworzenie szczęśliwego miejsca pracy.

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.