Piknik dla Grupy Azoty

Z końcem lata, razem z Grupą Azoty, nasza agencja eventowa zorganizowała ostatnią imprezę plenerową w tym sezonie – Piknik z okazji 50 – lecia Siarkopolu – jednego z zakładów Grupy. Event zorganizowany został nie tylko dla pracowników firmy i ich rodzin, ale także mieszkańców gminy Staszów. Dodatkową atrakcją i powodem do świętowania było otwarcie nowego stadionu w Staszowie!

Piknik zgromadził mnóstwo zwolenników zarówno Grupy Azoty, piłkarskich emocji, jak i plenerowych atrakcji. A tych nie zabrakło! Poza doskonałymi i niezawodnymi animatorami, profesjonalnemu konferansjerowi, szeregiem niespodzianek dla najmłodszych, wisienką na torcie były koncerty gwiazd – Grzegorza Hyżego i grup Strachy Na Lachy. Dzięki wielokierunkowości naszych – organizatora eventu – działań, każdy uczestnik Pikniku znalazł coś dla siebie i spędził ten dzień miło, aktywnie i przyjemnie. To wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięć pracownikom Grupy Azoty i mieszkańcom Staszowa!

Zebranie tak dużej ilości osób było doskonałą okazją do budowania wizerunku marki Grupy Azoty oraz promocji wśród lokalnej społeczności.

 

Cel eventu: Uroczyste plenerowe obchody 50 – lecia istnienia Siarkopolu z udziałem jego pracowników i ich rodzin, a także mieszkańców gminy Staszów. Zintegrowanie pracowników spółki oraz mieszkańców Staszowa. Zorganizowanie plenerowego wydarzenia na dużą skalę. Produkcja materiałów reklamowych wraz z opracowaniem graficznym.

Moduły eventowe: Uroczyste plenerowe obchody jubileuszu. Promocja eventu. Zagwarantowanie atrakcji i animacji dla uczestników w każdej grupie wiekowej. Profesjonalna obsługa multimedialna i nagłośnieniowa. Zorganizowanie występu gwiazd – Grzegorza Hyżego i grupy Strachy Na Lachy.

Uzyskane efekty: Profesjonalne zorganizowanie imprezy plenerowej dla kilkuset osób. Promocja wydarzenia skupiającego pracowników zakładu Siarkopol i mieszkańców gminy Staszów. Zagwarantowanie genialnych animatorów, atrakcji oraz zapewnienie udziału znanych i lubianych gwiazd – Grzegorza Hyżego i grupy Strachy Na Lachy. Zorganizowanie profesjonalnej obsługi multimedialnej i nagłośnieniowej. Skuteczny branding i  promocja marki Grupa Azoty i wzmocnienie poczucia utożsamiania się z nią.

 

 

Wróć do wydarzeń

Oferta

Możemy wykreować Twój biznes za pomocą jednego z tych trzech narzędzi lub wszystkich łącznie. Przekonaj się, z które z nich będzie dla Ciebie najlepsze i spełni Twoje oczekiwania. Porozmawiaj z nami! Wskażemy najlepszą drogę do Twojego sukcesu.